Bazar - Hudební nástroje a hudebniny

CD THIRTY SECONDS TO MARS - A Beautiful Lie

.

CENA: 130, - Kč

.

Dvě věci na 30 Seconds To Mars upoutají hned na první pohled: Jared Leto - hollywoodská hvězda na čele a nový zvuk skupiny!

V pořadí druhé album A Beautiful Lie bylo vydáno 30. srpna 2005. Jelikož bylo album hotovo již 5 měsíců před oficiálním datem vydání, rozhodli se členové kapely doplnit je o dvě bonusové písně a to "Battle of One" a "Hunter" (cover verze písně od Björk). K další propagaci skupiny bylo vydáno 12 tzv. "golden tickets", které umožňovaly držiteli volný vstup do zákulisí během koncertu i po něm. Možnost zakoupit si „golden ticket“ mají fanouškové dodnes.

Při natáčení klipu A Beautiful Lie potřebovala skupina 192 pojištění. Pracovala ve velmi nepříznivých podmínkách asi 200 mil od polárního kruhu v Gronsku 31. srpna 2006 vyhrála kapela cenu MTV2 Award za píseň "The Kill", za kterou byli také dvakrát nominováni na cenu MTV Video Music Award. V tomto videu jsou vidět jasné prvky z filmu Osvícení. Album A Beautiful Lie bylo vydáno již v lednu 2007 jako platinové a to za prodej více než milionu kopií.

Pokud máte zajem o koupi, kontaktujte nás

12.02.2021